oferta_pracy_studio_city_architekci.
Dodano: 13 lut 2024 | Aktualizacja: 13 lut 2024 13:30:04 PRACA

Oferta pracy Studio CITY architekci

Szanowni Państwo,
Udostępniamy ofertę pracy biura Studio CITY architekci:

Jesteśmy kameralną pracownią architektoniczną, realizującą duże projekty. Tworzymy zgrany zespół i szukamy ambitnego architekta do naszego biura w centrum Szczecina. Liczymy na kandydatury osób z doświadczeniem - oczywiście dostosowując warunki zatrudnienia do posiadanych umiejętności.

Zakres obowiązków:

Opracowywanie koncepcji i analiz chłonności terenu Odpowiedzialność za prowadzenie projektów od etapu koncepcji do uzyskania Pozwolenia na Budowę, projektów technicznych i wykonawczych oraz wykonywanie nadzorów autorskich podczas realizacji inwestycji Koordynacja prac projektowych przy współpracy z asystentami Nadzór nad realizacją projektów Współpraca z branżystami oraz podmiotami zewnętrznymi w procesie projektowym Prowadzenie uzgodnień administracyjnych i urzędowych w procesie pozyskiwania Pozwoleń na Budowę Reprezentowanie inwestora przed urzędami i innymi organami administracji publicznej Wykonywanie dokumentacji powykonawczej

Nasze wymagania

Doświadczenia w prowadzeniu projektów, zarządzania kalendarzem, domykanie projektów Wykształcenie wyższe architektoniczne Bardzo dobra znajomość przepisów dot. prawa budowlanego, administracyjnego, planowania przestrzennego oraz warunków technicznych i norm Bardzo dobra znajomość programu AutoCad Dobra organizacja pracy Umiejętność pracy pod presją czasu Umiejętność ustawiania priorytetów Doświadczenie związane pracą na budżetach inwestycyjnych będzie mile widziane minimum 5 lat doświadczenia zawodowego gotowość do podróży na terenie całej Polski Mile widziane uprawnienia

To oferujemy

Rozwój zawodowy i możliwość podnoszenia kwalifikacji przy dużych projektach Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do umiejętności z bogatym systemem premiowym za kamienie milowe projektu Praca przy ciekawych projektach przemysłowych i budownictwa wielorodzinnego na terenie całej Polski

Prosimy o przesyłanie aplikacji (CV + portfolio) na adres: rekrutacja@cityarchitekci.pl